Indian Chief Vintage
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Indian Chief Vintage 2026 Zkušenosti a odborné posudky
FunkyFrankee
Indian Chief Vintage je motocykl, který vypadá, jako by byl vyroben v roce 1946, a jezdí jako překvapení. Díky zadní pneumatice 150 je v zatáčkách hbitější než Sport Chief - vlk v rouše beránčím se 163 newtonmetry z 2 900 km. Žádné čelní sklo, žádná vyhřívaná sedadla, ale vítr v obličeji a převodovka, která působí, jako byste jeli na obláčcích. Cruiser pro všechny, kteří chtějí znovu pocítit, proč začali jezdit na motorce.
Přečtěte si celý článek na 1000PS.com

Klíčové atributy Indian Chief Vintage 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 103.2 mm |
| Úder | 113 mm |
| Točivý moment | 156 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 3300 ot/min |
| Kompresní poměr | 11 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Otvor škrtící klapky | 54 mm |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Pás |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1890 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|---|
| Průměr | 46 mm |
| Vzdálenost stlačení | 132 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
| Vzdálenost stlačení | 75 mm |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Náklon | 29 stupně |
| Hlavový úhel | 131.5 mm |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 298 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 298 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Režimy jízdy, |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 90 % |
| Průměr přední pneumatiky | 16 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 80 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 16 palců |
| Délka | 2441 mm |
| Rozvor | 1626 mm |
| Výška sedla | 686 mm |
| Suchá hmotnost (s ABS) | 317 kg |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 327 kg |
| Objem palivové nádrže | 15.1 l |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Maximální povolená hmotnost | 526 kg |
| Světlá výška | 125 mm |
Vybavení
| Vybavení | Bluetooth, Připojení, Bezklíčový systém, LED světlomety, Integrovaný navigační systém, , , , , |
|---|
Nejnovější články o motorce 1000PS Indian Chief Vintage
Cena Indian Chief Vintage
Indian Chief Vintage Historie
Indian Chief Vintage 2020

1811 cm³
365 kg
Indian Chief Vintage 2019

1811 cm³
364 kg
Indian Chief Vintage 2018

1811 cm³
364 kg
Indian Chief Vintage 2017

1811 cm³
364 kg
Indian Chief Vintage 2016

1811 cm³
364 kg
Indian Chief Vintage 2015

1811 cm³
364 kg
Indian Chief Vintage 2014

1811 cm³
364 kg
634 763,00 Kčprůměrná tržní cena
Indian Chief Vintage 2013

1811 cm³
364 kg
Indian Chief Vintage 2011

72 HP
1721 cm³
338 kg
FAQ pneumatiky Indian Chief Vintage
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvělý vzhled jsou velmi důležité, stejně tak je vítaná přilnavost na mokru. Důraz je kladen na cestovní vhodnost a méně na sportovní charakter.
Alternativy k Indian Chief Vintage
FAQ Indian Chief Vintage
- Jaká je současná tržní cena Indian Chief Vintage?
- Současná tržní cena Indian Chief Vintage, rok výroby 2015, je 724 800 CZK s průměrně najetými 12 032 km.
- Který je lepší? Indian Chief Vintage nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Indian Chief Vintage?
- V porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Indian Chief Vintage.
- Jak stabilní je cena použitého Indian Chief Vintage? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2014 byla stabilita ceny Indian Chief Vintage špatná v porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser. Cenový trend byl -11% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Indian Chief Vintage?
- Na trhu je po Indian Chief Vintage průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Indian Chief Vintage Obrázky
Zdroj: 1000PS








































